PRVENSTVO DUBROVNIKA U STOLNOM TENISU Prvo mjesto osvojila ekipa Dr Čolić!

Nakon odigranog 16. kola 45. Prvenstva Dubrovnika u stolnom tenisu na prva tri mjesta nalaze se ekipe Dr Čolić s osvojenih 32, Soul caffe s osvojenih 30 i Marinkolor s osvojenih 28 bodova.

Najbolji pojedinci nakon 16. kola su Filip Mikulić (Dr Čolić), Marko Venier (Marinkolor) i Milo Stražičić (Soul caffe).

Najbolji parovi nakon 16. kola su Ante Jupek / Filip Mikulić (Dr Čolić), Pavle Radonić / Milo Stražičić (Soul caffe) i Marijo Obrovac / Maro Šimunović (Ombla).

Najbolji parovi po ekipama nakon 16. kola su Dr Čolić, Šampinjoni Konavle i Soul caffe.

Utakmica između ekipa Aragosa travel i Nobody B.I. nije odigrana jer je ekipa Nobody B.I. odustala od natjecanja u ovom prvenstvu, stoga je ekipa Aragosa travel dobila utakmicu bez igre 7:0.

Ekipa Soul caffe pobjedila je ekipu Lapad kolor rezultatom 5 : 2. Najbolji igrač susreta bio je Milo Stražičić (Soul caffe) koji je svojoj ekipi donio dvije pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Ivo Šarić i Robert Tot Horti ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Pavle Radonić i Milo Stražičić. U poraženoj ekipi, Joško Martinović ostvario je dvije pojedinačne pobjede uz dva izgubljena seta.

Ekipa Srđ pobjedila je ekipu Tropic Thunder rezultatom 7:0. Najbolji igrač susreta bio je Sandro Spicijarić (Srđ) koji je svojoj ekipi donio dvije pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Siniša Desnica i Milan Rezo ostvarili su je isto tako svaki po dvije pojedinačne pobjede bez izgubljenog seta ali uz nešto slabiji omjer dobivenih poena. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Siniša Desnica i Milan Rezo.

Ekipa Dr Čolić pobjedila je ekipu Šampinjoni Konavle rezultatom 4:3. Najbolji igrač susreta bio je Filip Mikulić (Dr Čolić) koji je svojoj ekipi donio dvije pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi pored dvije pobjede igrača utakmice, Ante Jupek i Ivica Petković ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za ekipu Šampinjoni Konavle donijeli su Vlaho Car i Vedran Đurđević. U poraženoj ekipi, Vlaho Car i Vedran Đurđević ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Marinkolor pobjedila je ekipu The Dream Team rezultatom 6:1. Najbolji igrač susreta bio je Marko Šarić (Marinkolor) koji je svojoj ekipi donio dvije pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Marko Venier ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede bez izgubljenog seta ali uz nešto slabiji omjer dobivenih poena dok je Josip Martinović ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Josip Martinović i Marko Venier. U poraženoj ekipi, Antonio Maslać ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu.

U zaostaloj utakmici 12. kola ekipa Marinkolor pobjedila je ekipu Aragosa travel rezultatom 6:1. Najbolji igrač susreta bio je Marko Venier (Marinkolor) koji je svojoj ekipi donio dvije pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Marko Šarić ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede uz jedan izgubljeni set dok je Josip Martinović ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Josip Martinović i Marko Venier. U poraženoj ekipi, Robert Kralj ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu.

U zaostaloj utakmici 15. kola ekipa Šampinjoni Konavle pobjedila je ekipu Lapad kolor rezultatom 7:0. Najbolji igrač susreta bio je Jurica Prpić (Šampinjoni Konavle) koji je svojoj ekipi donio dvije pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Vlaho Car ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede uz jedan izgubljeni set dok je Vedran Đurđević ostvario isto tako dvije pojedinačne pobjede uz dva izgubljena seta. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Vlaho Car i Vedran Đurđević. Ekipa Lapad kolor igrala je ovu utakmicu sa dva igrača pri čemu su utakmice trećeg igrača izgubili bez igre.