PRVENSTVO DUBROVNIKA U STOLNOM TENISU Nakon 10. kola vodi ekipa Dr Čolić

Odigrano je i 10. kolo 45. Prvenstva Dubrovnika u stolnom tenisu. Utakmica između ekipa Soul caffe i Marinkolora je odgođena zbog bolesti igrača.
Nakon 10. kola na prva tri mjesta nalaze se ekipe Dr Čolić s osvojenih 20, Soul caffe i Marinkolor s osvojenih 17 bodova. Najbolji pojedinci nakon 10. kola su Filip Mikulić (Dr Čolić), Marko Venier (Marinkolor) i Ante Jupek (Dr Čolić). Najbolji parovi nakon 10. kola su Ante Jupek / Filip Mikulić (Dr Čolić), Marijo Obrovac / Maro Šimunović (Ombla) i Vlaho Car / Vedran Đurđević (Šampinjoni Konavle).
Najbolji parovi po ekipama su Dr Čolić, Ombla i Šampinjoni Konavle.

Rezultati 10 kola su sljedeći:

Utakmica između ekipa Lapad kolor i Nobody B.I. nije odigrana jer je ekipa Nobody B.I. odustala od natjecanja u ovom prvenstvu stoga je ekipa Lapad kolor dobila utakmicu bez igre 7:0.
Ekipa Dr Čolić pobijedila je ekipu Ombla rezultatom 6:1. Najbolji igrač susreta bio je Filip Mikulić (Dr Čolić) koji je svojoj ekipi donio dvije pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Ante Jupek ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede bez izgubljenog seta, ali uz nešto slabiji omjer dobivenih poena dok je Ivica Petković ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Ante Jupek i Filip Mikulić. U poraženoj ekipi, Dario Marić ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Šampinjoni Konavle pobijedila je ekipu Aragosa travel rezultatom 4:3. Najbolji igrač susreta bio je Vedran Đurđević (Šampinjoni Konavle) koji je svojoj ekipi donio dvije pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice dok je Vlaho Car ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Vlaho Car i Vedran Đurđević. U poraženoj ekipi, Robert Kralj ostvario je dvije pojedinačne pobjede uz dva izgubljena seta dok je Goran Raspopović ostvario jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Orlando pobijedila je ekipu Tropic Thunder rezultatom 6:1. Najbolji igrač susreta bio je Damir Parmać (Orlando) koji je svojoj ekipi donio dvije pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Damir Gleđ ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede bez izgubljenog seta, ali uz nešto slabiji omjer dobivenih poena dok je Boris Cikoja ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Damir Gleđ i Damir Parmać. U poraženoj ekipi, Slobodan Ljepava ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Srđ pobijedila je ekipu The Dream Team rezultatom 7:0. Najbolji igrač susreta bio je Siniša Desnica (Srđ) koji je svojoj ekipi donio dvije pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Sandro Spicijarić ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede, ali uz jedan izgubljeni set dok su Mihael Cvilinder i Milan Rezo ostvarili svaki po jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Siniša Desnica i Milan Rezo.

PRIDRUŽI SE DU MOTION TIMU Otvorene su prijave za volontiranje!