POVIJESNI REZULTAT FANTASTIČNE ŽUPKE Made Žeravica uspješno završila ‘Ironman’ i osvojila broncu

Članica Triatlon kluba Dubrovnik Made Žeravica postigla je nevjerojatan podvig na koji se dugo pripremala. Župska triatlonka istrčala je utrku ‘Ironman’ u Italiji, a k tome je i osvojila treće mjesto u kategoriji žena od 35 do 39 godina. Made je uspješno završila 226 kilometara dugu utrku u kojoj je prošla 3,8 kilometara plivanja, 180 kilometara bicikliranja i 42,2 kilometra trčanja. Iz Dubrovnik Triatlona ponosni su na Madu te su joj na društvenim mrežama i čestitali uz objavu ovog nevjerojatnog uspjeha.