PORAZ JUGAŠICA Bura ‘otpuhala’ bodove iz Gruža

PORAZ JUGAŠICA Bura 'otpuhala' bodove iz Gruža

Vaterpolistice ŽVK Juga poražene su u Gružu u subotu popodne od splitske Suzuki Bure s 4:8 (1:0, 1:2, 2:3, 0:3) u 1. kolu Prvenstva Hrvatske.

Premda su djevojke trenera Siniše Zonića prve došle u vodstvo golom Martine Nodilo te s tim vodstvom otišle na odmor nakon prve četvrtine, doprvakinje Hrvatske su postupno preuzimalu kontrolu nad utakmicom. Do poluvremena je bilo 2:2, na kraju treće četvrtine gol prednosti 5:4, dok u posljednjem razdoblju igre Jugašice nisu mogle držati korak za gošćama.

Po dva pogotka zabile su Martina Nodilo i Anđela Sinković, dok je vratarka Mara Tošić zabilježila 8 obrana.
Dubrovkinje će 20. siječnja u 2. kolu Prvenstva Hrvatske, u kojem ove godine nastupa šest ekipa, gostovati u Zagrebu kod Mladosti.

MEĐUNARODNI MITING Deset medalja za Atletski klub Dubrovnik!

DRUGI DAN MITINGA Još tri medalje za PK Jug!