Pobjedom do 2. mjesta

Jugaši su pobjedom nad splitskim Mornarom 11:9 ponovno stigli na 2. mjesto tablice Jadranske vaterpolske lige. Uz pobjedu u Splitu, na ruku im je išla i pobjeda Pro Recca nad riječkim Primorjem.

Utakmicu s Mornarom Jugaši su otvorili s vodstvom 0:3, ali su se i u drugoj i u zadnjoj četvrtini opustili i dopuštali Mornaru da se približi na gol-dva razlike pa je utakmica bila uzbudljivija od očekivanog. Ipak, u ključnim trenutcima vaterpolisti Juga bi dodali gas pa pitanje pobjednika niti u jednom trenutku nije dolazilo u pitanje.

Prije početka susreta minutom šutnje odana je počast prvom hrvatskom izborniku Dušku Antunoviću i novinaru Miloradu Bibiću – Mosoru, velikom prijatelju sporta i vaterpola.