PING PONG LIGA Marinkolor prvi nakon 17. kola!

Stolni tenis ilustracija

Iza nas je 17. kolo 46. Prvenstva Dubrovnika u stolnom tenisu 2023/24. Utakmica između ekipa Nobody i Lapad kolor nije odigrana jer je ekipa Nobody odustala od natjecanja u ovom prvenstvu, stoga je ekipa Lapad kolor dobila utakmicu bez igre 7:0.

Ekipa Ujedinjeno Konavle pobjedila je ekipu Montovjerna rezultatom 4 : 3. Najbolji igrač susreta bio je Vedran Đurđević (Ujedinjeno Konavle) koji je svojoj ekipi donio jednu pojedinačnu pobjedu, a igraču protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, Maro Mileusnić i Jurica Prpić ostvarili svaki po jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za ekipu Montovjerna donijeli su Damir Gleđ i Dario Petković. U poraženoj ekipi, pored pobjede u paru, Damir Gleđ i Dario Petković ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Marinkolor pobjedila je ekipu Srđ rezultatom 5 : 2. Najbolji igrač susreta bio je Marko Venier (Marinkolor) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Joško Martinović je ostvario isto tako dvije pobjede bez izgubljenog seta, ali je ostvario nešto slabiji omjer dobivenih poena dok je Marijo Obrovac ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za ekipu Srđ donijeli su Nikola Marković i Milan Rezo. U poraženoj ekipi, Nikola Marković ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Soul caffe pobjedila je ekipu Konavljanin rezultatom 7 : 0. Najbolji igrač susreta bio je Milo Stražičić (Soul caffe) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Ivo Šarić ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede bez izgubljenog seta, ali su ostvarili nešto slabiji omjer dobivenih poena dok je Božo Čavala Šarić ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede ali uz dva izgubljena seta. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Pavle Radonić i Milo Stražičić.

Ekipa Aragosa travel pobjedila je ekipu M3D rezultatom 5 : 2. Najbolji igrač susreta bio je Robert Kralj (Aragosa travel) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Goran Raspopović je ostvario isto tako dvije pobjede, ali uz dva izgubljena seta. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Robert Kralj i Goran Raspopović. U poraženoj ekipi, Damir Parmać i Maro Šimunović ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu.

Nakon 17. kola na prva tri mjesta nalaze se ekipe Marinkolor s osvojenih 33, Ujedinjeno Konavle s osvojenih 30 i Soul caffe s osvojenih 28 bodova.

Najbolji pojedinci nakon 17. kola su Marko Venier (Marinkolor), Vedran Đurđević (Ujedinjeno Konavle) i Joško Martinović (Marinkolor).

Najbolji parovi nakon 17. kola su Josip Martinović / Marko Venier (Marinkolor), Damir Gleđ / Dario Petković (Montovjerna) i Pavle Radonić / Milo Stražičić (Soul caffe).

Najbolji parovi po ekipama nakon 17. kola su Aragosa travel, Marinkolor i Srđ.