Osijek i Square podijelili bodove, Konsuo zabio dva pogotka

U susretu 12. kola prve hrvatske malonogometne lige, Osijek i Square podijelili su bodove (3:3). Domaćini su poveli već u prvoj minuti, preko Šalaja, prenosi Crofutsal. Dvije minute kasnije, prednost Osijeka povećava Pandurević. Šest minuta kasnije, Square smanjuje na 2:1 preko Mateja Perića. Četiri minuta kasnije, De Lima Da Silva zabija za 3:1. S tim rezultatom se otišlo na predah. Pet minuta prije kraja utakmice, Antonio Konsuo pogađa za 3:2 i vraća nadu igračima Squarea. Isti igrač svojim drugim pogotkom 49 sekundi prije kraja šokira domaćine i zabija za konačnih 3:3. Osijek će u sljedećem kolu gostovati kod Universitasa, dok će Square u Gospinom polju dočekati Vrgorac.