Ombla pobjedom zaključila sezonu

ombla zenski nogomet 021114 4

U 18.kolu 1.HNLŽ ujedno i zadnjem u sezoni 2014./2015. nogometašice Omble izborile su i najveću pobjedu. Naime u jučerašnjoj utakmici na Lapadu, ŽNK Pregrada je bila ravnopravan protivnik samo do 25-te minute.
Mlada kadetkinja Paula Petrušić svojim prvim seniorskim golom tada dovodi domaćine u vodstvo. Na 2:0 povisuje Rea Bilušica u 28-oj minuti,a do kraja prvog djela u strijelce se upisala i Petrunjela Njirić u 30oj minuti.
U drugom djelu, točnije u 58-oj minuti, Petrunjela Njirić svojim drugim golom na utakmici povećava na 4:0 da bi iskusna Nadža Kurjak u 64-oj te Nina Mijoč u 70-oj minuti stavile ”točku na i”.
Za Omblu su ove sezone zabijale:
Nina Mijoč 7,Andrea Martić 5, Petra Glavač 4, Nadža Kurjak, Josipa Horvat i Petrunjela Njirić po 3,te po 1 Josipa Poč, Rea Bilušica i Paula Petrušić.
Od 17 odigranih utakmica svih 17 su odigrale iskusne,Kurjak,Mijoč i Njirić te mlada Ljubica Benić, a po jednu manje Josipa Jole Horvat i Jelena Ćurćija.
Ombla je sezonu završila na šestom mjestu, a na prvom mjestu je Osijek, a slijede ih Split i Dinamo.