ODLIČAN NASTUP JK Konavle Cavtat osvojio 21 medalju na Memorijalu ‘Matea Knego’

ODLIČAN NASTUP JK Konavle Cavtat osvojio 21 medalju na Memorijalu 'Matea Knego'

Protekle subote JK Konavle Cavtat vrlo uspješno je nastupio u Župi dubrovačkoj na Međunarodnom judo turniru I. Memorijalu ‘Matea Knego’ te je osvojio pehar za prvo mjesto u ukupnom poretku za uzrast U-10. Na turniru je nastupilo 300 natjecatelja iz 25 kluba iz Hrvatske, Bih, Crne Gore i Kosova. Cavtaćani su pod vodstvom trenera Matka Klarića, Sada Bečića, Iva Muldinija i Nika Đurkovića nastupio je s 29 natjecatelja od 2004. godišta do 2013.

Konavljani su ukupno osvojili 21 medalju i to: 4 zlatne, 7 srebrenih i 10 brončanih medalja.

Zlato su osvojili Nika Katušić, Dora Obradović, Orsat Obradović i Martin Šuljak, srebro Sara Pujo, Josipa Firović, Petar Fiorović, Una Markulin, Petra Đurković, Ana Schmuch i Dalia Schmuch i bronce Andrej Kristić, Dora Pušić, Rubi Katarina Dadić, Jelena Schmuch, Antonija Đurković, Mia Marević, Pero Šuljak, Lucija Šuljak, Jako Guljelmović i Mihaela Baule.

Ovaj put bez medalje su ostali: Karlo Simović, Antun Andrija Sukurica, Marije Lazarević, Petar Kos, Ivan Pavlin, Leo Slomović, Antun Obrvan i Cvijeto Schmuch – javljaju iz Judo kluba Konavle Cavtat.