U srijedu, 24. lipnja, u vremenu od 12 do 18 sati, na području grada postavljat će se nove nadzorne kamere u Zagrebačkoj ulici te na križanju Ulice Druge dalmatinske brigade i Ulice kralja Petra Krešimira IV.
Kako je priopćeno, kamere se postavljaju u svrhu bolje regulacije i kontrole prometa.
Tijekom izvođenja radova na terenu će biti prisutno vozilo s radnom košarom, no radovi neće utjecati na redovno odvijanje prometa.
U Zagrebačkoj ulici, u razdoblju od 12 do 15 sati, privremeno će biti izmješteni i spremnici za otpad zbog potrebe izvođenja radova.
Građani se mole za razumijevanje i strpljenje tijekom trajanja radova.

