JEFTINO ILI PRECIJENJENO? Evo što turisti misle o ljepoti grada i cijeni koju ona nosi

Što mislite o cijenama u Dubrovniku i smatrate li da su te cijene vrijedne ovog bogatstva kojeg imamo? Pitali smo turiste za mišljenje, a evo i što su nam odgovorili.

-Cijene su jako visoke, ali mislim da je ovo predivno mjesto i mislim da nigdje u Europi ne možeš vidjeti ovakvo nešto. Tako da stvarno mogu reći da je vrijedno – za DuList nam je rekla turistkinja iz Kanade.

No, neki se ipak ne slažu s time. 

-Cijene su malo visoke, bio sam ovdje prije 25 godina i primjećujem znatno veliku razliku – izjavio je turist iz Švedske.

A neki imaju i podijeljena mišljenja.

-Skupo je, ali mislim da je danas svugdje skupo tako da ne mislim da je išta drugačije od bilo kojeg drugog mjesta na koje putujete – kazao je Amerikanac iz Philadelphie.

Ali naposljetku svi se slažu s činjenicom da je naš grad prekrasan i da je itekako vrijedno svake cijene te smo ih zato pitali što im je najljepše što su do sada vidjeli.

-Došli smo najviše zbog Game of Thrones-a, ali i zbog ovog sunca i kulture – rekao je gost iz Kolumbije.

Najviše im se sviđa Lokrum, kako kažu, zbog predivnih pogleda i ambijenta, ali Stari Grad definitivno pobjeđuje, što smo i očekivali.

Dio videa pogledajte u nastavku teksta, na cjeloviti a našim društvenim mrežama.

Povezano

Dulist PROMO

Zagreb Classic 26 300x600 1
jlh banner