NOVI USPJEH MLADE BADMINTONAŠICE Barbara Janičić iz Čakovca se vratila s dva zlata

Proteklog vikenda u Čakovcu je odigran 3. krug hrvatskog kupa za juniore i 2. krug za seniore.
Barbara Janičić iz Badmintonskog kluba Dubrovnik osvojila je 2 zlata u juniorskoj konkurenciji, pojedinačno i u ženskim parovima sa suigračicom Sunčicom Sertić iz Zagreba. Druga igračica BK Dubrovnika Dora Šurković zauzela je 6. mjesto u pojedinačno juniorskoj konkurenciji.

Drugog dana turnira igrala se seniorska konkurencija u kojoj je Barbara imala najviše uspjeha od igrača BK Dubrovnika. U pojedinačnoj konkurenciji zauzela je 5. mjesto izgubivši samo jedan meč od kasnije pobjednice turnira. U istoj konkurenciji Nikolina Kabiček je osvojila 11., a Dora Šurković 12. mjesto. Kod seniora Lukša Zlošilo je zauzeo 15. mjesto pojedinačno, dok je u mješovitim parovima s Barbarom završio na 14. mjestu.

BRAVO VATRENI! Hrvatska izborila veliki remi protiv Belgije, idemo dalje!