DuList PROMO

NOVI PROGRAM KINEMATOGRAFA DUBROVNIK Što pogledati u kinima?

NOVI PROGRAM KINEMATOGRAFA DUBROVNIK Što pogledati u kinima?

Nakon više od dvije godine, priča o usponu Paula Atreidesa dobiva svoj dugo očekivani nastavak. Znanstveno-fantastični spektakl kojeg se ne propušta ‘Dina: drugi dio’ od četvrtka možete pogledati u Kino Slobodi.
Novi kino tjedan donosi i ‘Jedan život’ istinitu priču o Sir Nicholasu ‘Nickyu’ Wintonu, mladom brokeru iz Londona kojeg tumači Johnny Flynn, koji je zajedno s Trevorom Chadwickom i Doreen Warriner iz Britanskog odbora za izbjeglice u Čehoslovačkoj, spasio 669 djece od nacističkih progona u mjesecima prije Drugog svjetskog rata. Dvostruki oskarovac Anthony Hopkins glumi Wintona u starijoj dobi.
Za kraj kino tjedna, u srijedu 6. ožujka, u sklopu Frankofonije premijerno se prikazuje ‘Okus ljubavi’, prekrasna ljubavna priča u kojoj bivši bračni par Juliette Binoche i Benoît Magimel nakon više od dvadeset godina ponovno zajedno glume. Film je osvojio nagradu za najbolju režiju u Cannesu!

Cijeli program Kinematografa Dubrovnik od 29. veljače pogledajte u nastavku.

29. veljače

Kino Sloboda

18.00 BOB MARLEY: ONE LOVE

Drama, biografski, glazbeni; 104min; USA/2024

Režija: Reinaldo Marcus Green.; Ul/Stars: Kingsley Ben-Adir, James Norton, Lashana Lynch, Michael Gandolfini, Nadine Marshall, Micheal Ward

20.00 DINA: DRUGI DIO

Avantura, akcija, drama; 166min; CAN, USA/2023

Režija: Denis Villeneuve; Ul/Stars: Timothée Chalamet, Florence Pugh, Rebecca Ferguson, Zendaya, Austin Butler

Kino Visia

18.00 HIMERA

Avantura, komedija, fantazija; 130min; ITA,FRA,SUI /2023

Režija: Alice Rohrwacher; Ul: Josh O’Connor, Isabella Rossellini, Alba Rohrwacher, Carol Duarte, Vincenzo Nemolato

20.30 JEDAN ŽIVOT

Biografski, drama povijesni; 110min; UK /2023

Režija: James Hawes; Ul/Stars: Anthony Hopkins, Helena Bonham Carter, Johnny Flynn, Lena Olin, Romola Garai

1. ožujka

Kino Sloboda

16.00 BRZI I NEUSTRAŠIVI / sinkronizirano

Animirani, komedija, obiteljski; 93min; USA, ARE, GBR/2023

Režija: Ross Venokur; Ul: Tvrtko Jurić, Branko Meničanin, Aleksandra Naumov, Natali Rade, Daniel Dizdar, Juraj Šebalj, Luka Bulović

18.00 DINA: DRUGI DIO

Avantura, akcija, drama; 166min; CAN, USA/2023

Režija: Denis Villeneuve; Ul: Timothée Chalamet, Florence Pugh, Rebecca Ferguson, Zendaya, Austin Butler

21.00 JEDAN ŽIVOT

Biografski, drama povijesni; 110min; UK /2023

Režija: James Hawes; Ul: Anthony Hopkins, Helena Bonham Carter, Johnny Flynn, Lena Olin, Romola Garai

Kino Visia

18.30 IZGUBLJENA ZEMLJA

Drama; 98min; FR, SRB, LUX, HR/2023

Režija: Vladimir Perišić; Ul: Jasna Đuričić, Jovan Ginić, Miodrag Jovanović, Marija Škaričić, Helena Buljan, Lazar Kocić, Duško Valentić, Ana Simeunović, Boris Isaković

20.30 HIMERA

Avantura, komedija, fantazija; 130min; ITA,FRA,SUI /2023

Režija: Alice Rohrwacher; Ul: Josh O’Connor, Isabella Rossellini, Alba Rohrwacher, Carol Duarte, Vincenzo Nemolato

2. ožujka

Kino Sloboda

14.30 BRZI I NEUSTRAŠIVI / sinkronizirano

Animirani, komedija, obiteljski; 93min; USA, ARE, GBR/2023

Režija: Ross Venokur; Ul: Tvrtko Jurić, Branko Meničanin, Aleksandra Naumov, Natali Rade, Daniel Dizdar, Juraj Šebalj, Luka Bulović

16.15 ŠKOLA ČAROBNIH ŽIVOTINJA 2 / sinkronizirano

Avantura, obiteljski; 103min; DEU/2022

Režija: Sven Unterwaldt; Ul: Lana Blaće, Goran Malus, Dražen Bratulić, Jan Kovačić, Rina Radmilov, Noa Zelenko, Marta Simikić, Lora Simikić, Goran Vrbanić

18.00 DINA: DRUGI DIO subtitled

Avantura, akcija, drama; 166min; CAN, USA/2023

Režija: Denis Villeneuve; Ul: Timothée Chalamet, Florence Pugh, Rebecca Ferguson, Zendaya, Austin Butler

21.00 JEDAN ŽIVOT

Biografski, drama povijesni; 110min; UK /2023

Režija: James Hawes; Ul: Anthony Hopkins, Helena Bonham Carter, Johnny Flynn, Lena Olin, Romola Garai

Kino Visia

18.30 PROŠLI ŽIVOTI ***

Drama, romantični; 105min; USA, South Korea/2023

Režija: Celine Song; Ul: John Magaro, Greta Lee, Teo Yoo

*** Nominiran za nagradu Oscar za najbolji film i originalni scenarij

20.30 SUŠA

Drama, komedija; 124min; Italy / 2022; Režija: Paolo Virzì

Ul: Silvio Orlando, Valerio Mastandrea, Elena Lietti, Tommaso Ragno, Claudia Pandolfi, Vinico Marchioni, Monica Bellucci, Diego Ribon, Max Tortora, Emanuela Fanelli

3. ožujka

Kino Sloboda

15.00 BRZI I NEUSTRAŠIVI / sinkronizirano

Animirani, komedija, obiteljski; 93min; USA, ARE, GBR/2023

Režija: Ross Venokur; Ul: Tvrtko Jurić, Branko Meničanin, Aleksandra Naumov, Natali Rade, Daniel Dizdar, Juraj Šebalj, Luka Bulović

17.00 DINA: DRUGI DIO

Avantura, akcija, drama; 166min; CAN, USA/2023

Režija: Denis Villeneuve; Ul: Timothée Chalamet, Florence Pugh, Rebecca Ferguson, Zendaya, Austin Butler

20.00 JEDAN ŽIVOT

Biografski, drama povijesni; 110min; UK /2023

Režija: James Hawes; Ul: Anthony Hopkins, Helena Bonham Carter, Johnny Flynn, Lena Olin, Romola Garai

Kino Visia

18.00 SUŠA

Drama, komedija; 124min; Italy / 2022; Režija: Paolo Virzì

Ul: Silvio Orlando, Valerio Mastandrea, Elena Lietti, Tommaso Ragno, Claudia Pandolfi, Vinico Marchioni, Monica Bellucci, Diego Ribon, Max Tortora, Emanuela Fanelli

20.30 ZONA INTERESA ***

Povijesna drama; 105min; USA, UK, PO/2023

Režija: Jonathan Glazer; Ul: Christian Friedel, Sandra Hüller, Freya Kreutzkam, Ralph Herforth, Max Beck, Ralf Zillmann

*** Nominiran za nagradu Oscar u 5 kategorija

4. ožujka

Kino Sloboda

16.00 BRZI I NEUSTRAŠIVI / sinkronizirano

Animirani, komedija, obiteljski; 93min; USA, ARE, GBR/2023

Režija: Ross Venokur; Ul: Tvrtko Jurić, Branko Meničanin, Aleksandra Naumov, Natali Rade, Daniel Dizdar, Juraj Šebalj, Luka Bulović

18.00 BOB MARLEY: ONE LOVE

Drama, biografski, glazbeni; 104min; USA/2024

Režija: Reinaldo Marcus Green.; Ul: Kingsley Ben-Adir, James Norton, Lashana Lynch, Michael Gandolfini, Nadine Marshall, Micheal Ward

20.00 DINA: DRUGI DIO

Avantura, akcija, drama; 166min; CAN, USA/2023

Režija: Denis Villeneuve; Ul: Timothée Chalamet, Florence Pugh, Rebecca Ferguson, Zendaya, Austin Butler

Kino Visia

18.30 IZGUBLJENA ZEMLJA

Drama; 98min; FR, SRB, LUX, HR/2023

Režija: Vladimir Perišić; Ul: Jasna Đuričić, Jovan Ginić, Miodrag Jovanović, Marija Škaričić, Helena Buljan, Lazar Kocić, Duško Valentić, Ana Simeunović, Boris Isaković

20.30 PROŠLI ŽIVOTI ***

Drama, romantični; 105min; USA, South Korea/2023

Režija: Celine Song; Ul: John Magaro, Greta Lee, Teo Yoo

*** Nominiran za nagradu Oscar za najbolji film i originalni scenarij

5. ožujka

Kino Sloboda

16.00 ŠKOLA ČAROBNIH ŽIVOTINJA 2 / sinkronizirano

Avantura, obiteljski; 103min; DEU/2022

Režija: Sven Unterwaldt; Ul: Lana Blaće, Goran Malus, Dražen Bratulić, Jan Kovačić, Rina Radmilov, Noa Zelenko, Marta Simikić, Lora Simikić, Goran Vrbanić

18.00 JEDAN ŽIVOT

Biografski, drama povijesni; 110min; UK /2023

Režija: James Hawes; Ul: Anthony Hopkins, Helena Bonham Carter, Johnny Flynn, Lena Olin, Romola Garai

20.00 DINA: DRUGI DIO

Avantura, akcija, drama; 166min; CAN, USA/2023

Režija: Denis Villeneuve; Ul/Stars: Timothée Chalamet, Florence Pugh, Rebecca Ferguson, Zendaya, Austin Butler

Kino Visia

18.00 SUŠA

Drama, komedija; 124min; Italy / 2022; Režija: Paolo Virzì

Ul: Silvio Orlando, Valerio Mastandrea, Elena Lietti, Tommaso Ragno, Claudia Pandolfi, Vinico Marchioni, Monica Bellucci, Diego Ribon, Max Tortora, Emanuela Fanelli

20.30 ZONA INTERESA ***

Povijesna drama; 105min; USA, UK, PO/2023

Režija: Jonathan Glazer; Ul: Christian Friedel, Sandra Hüller, Freya Kreutzkam, Ralph Herforth, Max Beck, Ralf Zillmann

*** Nominiran za nagradu Oscar u 5 kategorija

6. ožujka

Kino Sloboda

16.00 BRZI I NEUSTRAŠIVI / sinkronizirano

Animirani, komedija, obiteljski; 93min; USA, ARE, GBR/2023

Režija: Ross Venokur; Ul: Tvrtko Jurić, Branko Meničanin, Aleksandra Naumov, Natali Rade, Daniel Dizdar, Juraj Šebalj, Luka Bulović

18.00 DINA: DRUGI DIO

Avantura, akcija, drama; 166min; CAN, USA/2023

Režija: Denis Villeneuve; Ul: Timothée Chalamet, Florence Pugh, Rebecca Ferguson, Zendaya, Austin Butler

21.00 JEDAN ŽIVOT

Biografski, drama povijesni; 110min; UK /2023

Režija: James Hawes; Ul: Anthony Hopkins, Helena Bonham Carter, Johnny Flynn, Lena Olin, Romola Garai

Kino Visia

18.00 HIMERA

Avantura, komedija, fantazija; 130min; ITA,FRA,SUI /2023

Režija: Alice Rohrwacher; Ul: Josh O’Connor, Isabella Rossellini, Alba Rohrwacher, Carol Duarte, Vincenzo Nemolato

20.30 Frankofonija 2024 / premijerno:

OKUS LJUBAVI ***

Drama, povijesni, romansa; 134min; FRA/2023

Režija: Anh Hung Tran; Ul: Juliette Binoche, Benoît Magimel, Emmanuel Salinger, Patrick d’Assumçao, Galatea Bellugi

*** Dobitnik nagrade za najbolju režiju na festivalu u Cannesu; francuski kandidat za nagradu Oscar 2024.

Foto: DuneMovie/Instagram

Pročitajte još

Otkrijte najbolje slot igre u hrvatskim online kasinima

Dulist

Zanimljive činjenice o automatima za igre

Dulist

Nije šala! Od danas u TuttoBene popust 40 posto na sve!

Dulist