Aktualno

Natječaj za Ilijinu glavicu u veljači

ilijina raskrsce8215

Raspisivanje natječaja za radove na Ilijinoj glavici može se očekivati u veljači, zaključeno je nakon sastanka gradonačelnika s vlasnicima zemljišta na trasi raskrižja Ilijina glavica.

To definitivno znači kako se s radovima neće završiti do turističke sezone, što se najavljivalo lani, no prije osam dana je na kolegiju gradskih komunalaca to rekao i pročelnik za promet Dinko Mirić.
Uz predstavnike gradske uprave i vlasnike na sastanku su bili i projektanti iz tvrtke IGH koja izrađuje projekt.

Kako navode iz gradske uprave zahtjevi vlasnika uglavnom su bili tehničke naravi i odnosili su se na uređenje pristupa obiteljskim kućama i garažama te rješavanje oborinske odvodnje na povoljan način. Projektant i Grad Dubrovnik udovoljili su zahtjevima te je dobivena načelna suglasnost vlasnika za nastavak projekta.
 

Pročitajte još

NAKON 50 GODINA Smrtonosni insekt vratio se u Hrvatsku, ubod prvo izaziva alergiju, zatim nastupa smrt!

Dulist

DEVET POSTO SKUPLJE Evo koliko će se plaćati plin od 1. listopada

Dulist

STANJE U PROMETU Otežano preko Majkova, Dubravica raskopana

Dulist