NAKON DVA MJESECA Žičara od subote nastavlja s redovitim radom

Dubrovačka žičara nastavit će s redovitim radom u subotu, 29. lipnja u 9 sati ujutro.

Naime, kako ističu u priopćenju iz Excelsa nekretnina, slijedom potpisanog Ugovora o koncesiji između grada Dubrovnika kao davatelja koncesije i Excelsa nekretnina kao koncesionara, službenici Carinske uprave u petak su u popodnevnim satima Društvu uručili rješenje o prestanku zabrane rada žičare.

-Sugrađanima i poslovnim partnerima se zahvaljujemo na strpljenju i razumijevanju koje su nam ukazali tijekom protekla dva mjeseca kada nismo bili u mogućnosti pružiti im uslugu vožnje žičarom – istaknuli su iz Excelsa nekretnina.

Žičara je bila zatvorena od 25. travnja ove godine kada je carinska uprava zbog neplaćanja koncesije obustavila njen rad.

 

Povezano

Dulist PROMO

Zagreb Classic 26 300x600 1
jlh banner