Crna kronika

NA UDARU HAKERA/ MUP: Provodimo istragu! DLJI: Poruka nije prijetnja Igrama

65. Igre - generalna

Iz Policijske uprave dubrovačko-neretvanske potvrdili su za DuList kako su zaprimili prijavu zbog hakerskog napada na internetsku stranicu Dubrovačkih ljetnih igara.

– Poduzimamo sve mjere i radnje iz svoje nadležnosti – kazala nam je kratko Adrijana Biskup iz Policijske uprave dubrovačko-neretvanske. Iz PU su dodali kako će o svemu šire izvijestiti kad budu imali više informacija.

– Popravljamo stranicu. Naravno da nam ovo nije drago, a svakako nam nije niti trebalo na današnji dan, pred konferenciju za medije. Radi se o nekom obliku hakerskog napada, međutim, dok se ne utvrde činjenice, ne smatramo ovo terorističkom prijetnjom. Uostalom, nisu bile niti upućene prijetnje Igrama. Čeka se stručno mišljenje, angažirali smo stručnjake, Policiju… Dok se ne odradi forenzika, nećemo se zabrinjavati – istaknula je Karla Labaš iz Ureda za odnose s javnošću i marketing DLJI.

Pročitajte još

POLICIJA O DOGAĐAJU U LUMBARDI Filipinka koja je novorođenče ostavila u košari u istražnom zatvoru

Dulist

TJEDNO IZVJEŠĆE ZA PROMET Devet prometnih nesreća sa osam teže ozljeđenih osoba

Dulist

VOZIO SA SKORO TRI PROMILA Oduzeta mu vozačka dozvola i kažnjen sa 1.610 eura

Dulist