MEMORIJAL ‘PERICA VLAŠIĆ’ Kukuljica i Perović zlatni u Splitu

MEMORIJAL 'PERICA VLAŠIĆ' Kukuljica i Perović zlatni u Splitu

Juniorski A dvojac na pariće Veslačkog kluba Neptun u sastavu Pero Kukuljica i Toni Perović osvojili su zlatnu medalju na VI. regati Kupa Dalmacije, Memorijalu ‘Perica Vlašić’, koji je održan u Splitu prošle subote.

Kukuljica i Perović su, uz zlato, još zauzeli i 4. mjesto u seniorskoj konkurenciji dvoca na pariće.

Neptunovci su u Splitu nastupili sa sedam posada u svim dobnim kategorijama te zauzeli ukupno 8. mjesto među jedanaest dalmatinskih klubova.

Do medalje je doveslao i ženski juniorski B dvojac na pariće Karmen Sindik i Lucija Mazić, koje su osvojile srebrnu medalju.

‘Drvenu’ medalju, odnosno 4. mjesto, osvojili su i samci Roko Negodić (kadeti B) i Matija Medi (juniori B) te dvojac na pariće Roko Mucić i Antonio Štrman (juniori B). Filip Šiljeg je u seniorskom samcu zauzeo 6. mjesto.

Natjecanje je održano na regatnoj stazi u Spinutu, po laganom jugu koje nije smetalo odvijanju same regate. Start regate duge 2000 metara bio je pod Marjanom, a cilj pod Poljudom, u spinutskoj lučici.

DRUGI DAN MITINGA Još tri medalje za PK Jug!