Dok je subotnja špica punila Stradun, na Banju se već spustilo pravo ljetno raspoloženje. Iako smo još u svibnju, prizori s jedne od najpoznatijih dubrovačkih plaža više nalikuju sredini ljeta nego kasnom proljeću.
Banje su ove subote okupile brojne kupače, šetače i ljubitelje sunca. Neki su dan iskoristili za prvo ozbiljnije sunčanje, neki za lagani odmor uz more, a oni hrabriji nisu dugo dvojili, osvježenje u moru bilo je najbolji izbor.
Svibanj u ljetnom izdanju
More, puno sunca, barke pred Gradom i šugamani rasprostrti po žalima stvorili su prizor koji najbolje najavljuje sezonu pred nama. Dubrovnik je i ove subote pokazao ono svoje najljepše lice, ono u kojem je dovoljno nekoliko sunčanih sati da se grad prebaci u ljetni ritam.
Kako su izgledale današnje ljetne radosti na Banjama, pogledajte u fotogaleriji.
