LEN LIGA PRVAKA Jug potopio Grke u Gružu

VK Jug CO u sedmom je kolu LEN Lige prvaka na domaćem terenu pobijedio Olympiakos rezultatom rezultatom 10:6 (2:3, 4:1, 3:0, 1:2) čime je ostvario stopostotan učinak u prvom dijelu natjecanja.

Iako je prva četvrtina otišla u korist igrača Olympiacosa, Jugaši u nastavku utakmice nisu dali Grcima blizu svoje bare. To dokazuje što su u iduće dvije četvrtine pospremili čak sedam pogodaka u protivničku mrežicu, dok su aktualni europski prvaci uspjeli ‘uvaliti’ tek jedan. Najučinkovitiji u našim redovima bili su Hrvoje Benić i Maro Joković s tri pogotka, dok su Garcia, Fatović, Lozina i Merkulov zabili po jedan pogodak.

Iduća utakmica koja čeka Jugaše je ona protiv zagrebačkih rivala Mladosti u Regionalnoj ligi A1 u subotu 26. siječnja.