KUP ZA POMLADAK Lea Burazor zlatna, dubrovački badmintonaši osvojili još tri srebra!

badminton00

Lea Burazor iz Badmintonskog kluba Dubrovnik osvojila zlatnu medalju do 13 godina u pojedinačnoj konkurenciji u 3. krugu Hrvatskog kupa za podmladak koji se održao u Čakovcu proteklog vikenda.

Igrale su se konkurencije do 11, 13, 15, 17 i 19 godina. BK Dubrovnik nastupio je s 5 igrača i osvojio 4 medalje, 3 parska srebra i 1 zlato pojedinačno. Također, srebra u parskim konkurencijama osvojile su Karla Vuletić i Erika Konjuh u uzrastima do 15 i do 17 godina i Marko Janičić sa svojim suigračem Ivanom Grubićem iz Čakovca u uzrastu do 19 godina. U pojedinačnoj konkurenciji do 15 godina Karla je osvojila 4., Erika 7. i Lea 8. mjesto. Do 17 godina Karla je također osvojila 4., Erika 6., a Patrik Konjuh u muškoj konkurenciji 10. mjesto. U uzrastu do 19 godina Marko je zauzeo 4., a Patrik 10. mjesto.