Kristić junak pobjede Goška

U 12. kolu 3. Hrvatske nogometne lige skupina Jug Gošk je na Lapadu svladao lidera prvenstva Primorac iz Stobreča sa 2:1 Domaćini su prvo poluvrijeme gubili sa 1:0, međutim u nastavku susreta pogocima Kovačića u 46. i Caputa u 60. minuti Goškovci su poveli 2:1.

Momčad Davora Mladine je u 89. minuti preko Suraća imala i stopostotnu priliku, no njegov udarac završio je na vratnici. Nakon 'zicera', gosti su dobili priliku u 94. minuti za izjednačenje, međutim fantastičnom obranom Kristića bodovi su zasluženo ostali na Lapadu.

Rezultati 12. kola
Jadran KS – Hrvace 2:2, GOŠK – Primorac S 2:1, Velebit – Uskok 0:3, Zagora – Konavljanin 0:0, Dinara – Omiš 1:0, Primorac B – Zmaj M 4:0, Jadran LP – Neretva 4:3,  Raštane -Neretvanac 4:0

Momčad iz Čilipa je u Unešiću odigrala miroljubivih 0:0 te tako ostvarila još jedan bod u gostima. Prava golijada sa čak sedam pogodaka dogodila se u Pločama gdje su igrali Jadran i Neretva. Zanimljivo je da su gosti prvo poluvrijeme vodili 3:0 (Bubalo, Vrnoga, Jelavić), a domaćini su u nastavku susreta postigli četiri pogotka preko Karamatića dva puta, Zmijarevića i Vukušića. Neretvanac je s čak 4:0 poražen u Raštanama protiv istoimenog domaćina.
Od županijskih predstavnika sutra još igra Zmaj iz Blata protiv Vala.