Košarkaši Dubrovnika doživjeli poraz od Cedevite Junior

Košarkaši Dubrovnika u 7. kolu Prve muške lige doživjeli su poraz od Cedevite Junior koja je slavila rezultatom 101:83. Nakon uvjerljivog otvaranja i kraja prve četvrtine 24:12 domaći su se košarkaši ipak opustili bez rezultatskog odvajanja tako da je razlika varirala do desetak koševa sve do posljednje četvrtine kada su izabranici trenera Marka Trninića otišli su na više od 20 koševa razlike i kada je pobjednik odlučen. Kod Dubrovčana je Domagoj Vrkić imao 25 koševa uz 5 skokova i asistenciju.

-Bila je tvrda utakmica ali na kraju nismo izdržali, nismo imali snage. Roster nam je sužen a ne treba pričati o rosteru Cedevite Junior sa dvanaest podjednakih igrača koji mogu držati ritam. Mi to danas nismo mogli pratiti do kraja. Ja sam jako jako zadovoljan utakmicom i onim što smo danas prikazali, nadam se da ćemo se i pojačati da do kraja lige možemo konkurirati svim momčadima s vrha – rekao je trener Dubrovnika Maro Lučić.