Jugaši razbili Triglav 24:2

Vaterpolisti dubrovačkog Juga u 11. kolu Triglav Jadranske lige pobijedili su Triglav iz Kranja s 24:2, po četvrtinama 7:0, 5:1, 7:0 i 5:1.

Dva vratara Bijač i Nižić podijelila su minutažu, svakom po poluvrijeme, i obojica su primila tek po jedan gol, a također imaju isti broj obrana – sedam. Kad se sjetimo euroligaške utakmice u Švicarskoj protiv Kreuzlingena (30:5), Jugaši u dvije utakmice imaju gol razliku 54:7, zaista impresivno!

I u ovoj utakmici Jug je nastupio bez četiri igrača (reprezentativci Bušlje, Dobud i Marković te Crnogorac Janović), a najraspoloženiji je bio Miho Bošković s 5 golova. Po 4 su dodali Ivović i Azevedo, Benić je zabio 3, Karač, Goreta i Joković po 2, a Pavlović i Vranješ zabili su po 1.
U redovima domaćih gol su zabili Pevec i Kalan, dok je vratar Beton upisao 4 obrane.

U 12. kolu u subotu, 9. veljače Jug putuje u Split na meč s Jadranom.

MEĐUNARODNI MITING Deset medalja za Atletski klub Dubrovnik!