Jug CO – Mornar BS 13:7

Jug CO - Mornar BS 13:7

U utakmici 2. kola Triglav Jadranske lige Jug CO prilično lako je svladao splitski Mornar Brodospas s 13:7 (po četvrtinama 4:1, 2:1, 5:3, 2:2).

Jug je silovito otvorio utakmicu i već nakon prve četvrtine otišao na tri gola razlike (4:1) i do kraja utakmice pobjeda nije dolazila u pitanje.

Kod jugaša najefikasniji  je bio Ivović s 3 pogodka, po dva su dodali Bošković, Joković, Marković i Dobud, dok su jednom precizni bili Azevedo i Pavlović. Kod gostiju prvo ime Antonijević s 3 gola.

Jugaši su protiv Mornara, može se reći, igrali ‘s pola gasa’. Trener Đuho provjeravao je razne taktičke i igračke varijante, pa su tako priliku dobili svi igrači, uključujući mladog Benića. Na vratima je bio Mirko Nižić (9 obrana), dok je susret s tribine pratio ove sezone prvi vratar Marko Bijač.

Jugaši idući susret opet igraju kod kuće, kada im u srijedu, 10. listopada stiže Šibenik.