Iva Oberan i Matea Knego sudjelovale na Prvenstvu Hrvatske u judu

Dvije mlađe kadetkinje Judo kluba Župa dubrovačka Iva Oberan i Matea Knego sudjelovale su na Prvenstvu Hrvatske u judu za juniore/juniorke, koje se 21. lipnja održalo u sportskoj dvorani u Podsusedu u Zagrebu, u organizaciji Hrvatskog judo saveza.

Na navedenom Prvenstvu nastupilo je ukupno 136 natjecatelja iz čak 30 domaćih klubova.

Iva Oberan – inače aktualna prvakinja Hrvatske u uzrastu mlađih kadetkinja i brončana s Prvenstva Hrvatske u uzrastu kadetkinja, ovog puta je osvojila vrlo dobro III. mjesto i u uzrastu juniorki u kategoriji -52 kg. Ovim rezultatom okrunila je sjajnu polusezonu u kojoj je osvojila čak 3 državne medalje.

Matea Knego – inače aktualna viceprvakinja Hrvatske u uzrastu mlađih kadetkinja, ovog puta je izgubila borbu za III. mjesto u kategoriji -63 kg.

Ana Petković dupla državna prvakinja!

Košarkaše Dubrovnika u Splitu nadjačali domaćini

Ana Petković državna prvakinja u parovima na HEP Prvenstvu Hrvatske do 18 godina