‘PAO’ PORTUGAL Hrvatska na korak do Tokija!

'PAO' PORTUGAL Hrvatska na korak do Tokija!

Hrvatska je u ludoj utakmici u Montpellieru pobijedila Portugal 25:24 u drugom kolu kvalifikacijskog turnira za Olimpijske igre i napravila je ogroman korak prema plasmanu u Tokio.

Portugal je sredinom drugog poluvremena imao čak +6, ali u ludoj završnici Hrvatska se na pogon nevjerojatnog Ivana Čupića vratila i pobijedila, piše Index.hr.

U jednoj od najnevjerojatnijih utakmica u povijesti hrvatskog rukometa Hrvatska je u zadnjih 15 minuta napravila čudo, nadoknadila je golemu razliku Portugala i došla je na koračić od plasmana na Igre.

Hrvatska sutra mora pobijediti Tunis i čekati da Francuska slavi protiv Portugala. U slučaju da Hrvatska pobijedi afričku reprezentaciju, a Portugal sruši domaćina (koji večeras mora dobit Tunis), stvorio bi se krug Hrvatske, Francuske i Portugala. Hrvatska bi ispala u svakom scenariju osim ako Portugal ne pobijedi Francusku s više od pet razlike.