GRAND PRIX TBILISI Šutalo izgubila bitku za broncu

Ivana Šutalo, članica Judo kluba Dubrovnik, ostala je bez medalje na turniru koji se proteklog vikenda igrao u gruzijskom Tbilisiju.

Ivana je kao četvrta nositeljica pobijedila u prvom kolu predstavnicu Kazahstana dok je upisala poraz u četvrtfinalu od reprezentativke Francuske M’Bairo. U repasažu je ekspresno pobijedila Ukrajinku Sapsai i osigurala nastup u finalnom bloku u borbi za broncu. Na kraju je treće mjesto osvojila Litvanka Jabloskyte dok je Ivana Šutalo zauzela peto mjesto.

Ovim plasmanom osvojila je 252 boda na svjetskoj ranking ljestvici gdje se popela na 18. mjesto.

POSLJEDNJA PRILIKA ZA PRIJAVU Pridružite se utrci 5K, trčite ili navijajte za Marka!

NAKON 24 GODINE Hrvatska malonogometna reprezentacija izborila Svjetsko prvenstvo!

[FOTO] KORAK DO FINALA Jugaši pobijedili u polufinalu Prvenstva Hrvatske!