Gošk upisao poraz u posljednjem kolu Treće HNL-Jug, sezonu završio na 12. mjestu

U posljednjem kolu Treće HNL – jug ove sezone NK GOŠK – Dubrovnik 1919 ugostio je NK Hrvatski vitez Posedarje te je upisao poraz rezultatom 1:2. NK Gošk tako je sezonu završio na 12. poziciji.

-Prvi pogodak na utakmici vidjeli smo u 43. minuti kad gosti preko Kneževića dolaze u vodstvo. Dvije minute kasnije Maro Matić postiže svoj prvi službeni seniorski pogodak i izjednačava na 1:1 te se s tim rezultatom odlazi na odmor. Do konačnih 1:2 Posedarci su stigli u drugoj minuti sudačke nadoknade u drugom poluvremenu te potvrdili treću poziciju na ljestvici – napisali su iz Goška.