GOŠK svladao Neretvanca i osvojio županijski Kup!

Nakon turbulentne sezone, triler završnice i ‘spašene glave’ u južnoj skupini 3. HNL nogometaši dubrovačkog GOŠK-a osvojili su Kup Dubrovačko-neretvanske županije.

U finalnom susretu odigranom na opuzenskoj Podvornici nakon jedanaesteraca su svladali domaćeg Neretvanca. U ‘regularnom’ dijelu meča strijelac za GOŠK bio je veteran Hasan Kacić (2. minuta) iz slobodnog udarca, da bi za Neretvanca izjednačio Deak (80.). GOŠK-ov vratar Dalibor Krstić dobio je u 69. minuti crveni karton zbog prigovora sucu te je na vrata stao mladi Vlaho Pržić. U lutriji jedanaesteraca ‘nebesko plavi’ su imali više sreće te s ukupnih 5:3 dobili utakmicu i zasluženo podigli pehar pobjednika.

Ovim je sastav Milana Petrovića osigurao i nastup u pretkolu Hrvatskog nogometnog kupa u idućoj sezoni. Vrijedi dodati kako je lijepom odazivu publike kumovao humani cilj. Naime, sva zarada od ulaznica ići će za pomoć potopljenim krajevima Slavonije.