[FOTO] PORAZ OD BOSCA Zadro: ‘Očekivano teška utakmica. Ništa, moramo dignuti glavu…’

[FOTO] PORAZ OD BOSCA Zadro: 'Očekivano teška utakmica. Ništa, moramo dignuti glavu...'

Košarkaši Dubrovnika izgubili su utakmicu 5. kola Lige za prvaka od protivnika KK Bosco na domaćem terenu. Rezultat je bio 85:89 (28:24; 15:19; 20:22; 22:24).

Krenulo je dobro, na kraju prve četvrtine je vodio Dubrovnik 28:24, ali gosti su do kraja poluvremena uspjeli vratiti stvari na početak i na odmor se otišlo u egalu 43:43, kako prenosi KK Dubrovnik. Bosco je bolje ušao u drugo poluvrijeme kada su zonskom obranom i energičnim pristupom prešli u vodstvo krajem 3. četvrtine i nisu ga ispustili do kraja. U redovima Dubrovnika najučinkovitiji je bio Belikov sa 28 koševa, Došen sa 14 te Andabaka sa 13 koševa.

-Očekivano teška utakmica. Mislim da smo mogli puno bolje odigrati, pogotovo u drugom poluvremenu kada smo imali previše izgubljenih lopti. Ali ništa, moramo dignuti glavu. U srijedu imamo utakmicu u Zagrebu koju moramo dobiti – rekao je igrač KK Dubrovnik Vlado Zadro. Bosco je nakon ove utakmice zauzeo drugo mjesto na tablici.

TURNIR TENIS KLUBA DUBROVNIK Deranja, Smokvina i Vušić najuspješnije!