
Čitatelji nam javljaju o novom primjeru komunalnog nereda u neposrednoj blizini samog ulaza u grad.
Kako je vidljivo na fotografiji, prostor u kontaktnoj zoni na Pilama, točnije na ulazu gdje se nekada nalazila sportska kladionica, pretvoren je u improvizirano odlagalište. Prolaz je zatrpan nabacanim kartonskim kutijama, kolicima iz trgovine, gajbama i drugim otpadom, što uvelike narušava izgled ovog iznimno frekventnog i reprezentativnog dijela Dubrovnika.
Građani apeliraju na nadležne komunalne službe da što prije interveniraju, uklone otpad te osiguraju prohodnost i red na ovoj lokaciji.

