DUBROVNIK KUP Mane Hastra i Dubrovnik Racing priredili spektakl

Na terenu OŠ Ivana Gundulića odigralo se pet utakmica devetnaestog dana turnira ‘Dubrovnik kup 2017.’
Pizza Shop je sa sigurnih 3:0 svladao ekipu Direct bookera gdje se s čak dva gola istaknuo Ivo Vlahušić. Nakon prvog poluvremena bez golova, Mr Fresh je s dva pogotka pobijedio ekipu Svi na svemu. Mane Hastra i Dubrovnik Racing također su prvo poluvrijeme završili bez golova. No u drugom je već vladala – borba. Susret je završio s 4:3 u korist ‘Manehastrovaca’. Dustra je ‘potrpala’ baricu ekipe Evo nas opet, i to s četiri pogotka. Crvena funjestra uvjerljivo je osvojila prvo poluvrijeme s 2:0. Stipu ga nime su ‘oživjeli’ zabivši također dva pogotka. Utakmicu su ipak dobili ‘Crvenofunjestraši’ s 3:2.
Direct booker – Pizza shop 0:3 (0:1)
Direct booker: Đivo Bovolini, Ivan Bogoje, Marko Miletić, Pero Lučić, Tomo Sjekavica
Pizza shop: Ivo Vlahušić, Matej Nađ, Mateo Čanić, Josip Kapetanić, Pero Ševo
Strijelci: 0:1 Ivo Vlahušić; 0:2 Matej Nađ; 0:3 Ivo Vlahušić
Svi na svemu – Mr. Fresh 0:2 (0:0)
Svi na svemu: Mato Butjerić, Marijo Raguž, TomislavMozara, Đino Čengić, Ante Vukasović, Rade Dolina, Denis Rakiđija,
Leo Kokanović
Mr. Fresh:Žarko Knego, Dino Avdić, Kiko Smoljko, Srđan Botica, Hrvoje Čikor, Vlatko Banović
Strijelci: 0:1 Dino Avdić; 0:2 Kiko Smoljko
Mane Hastra – Dubrovnik Racing 4:3 (0:0)
Mane Hastra: Boris Bukvić, Mato Bajurin, Antun Žustra, Mario Špero
Dubrovnik Racing: Bernard Brajković , Krešimir Šabadin, Franci Bule, Nadin Husić
Strijelci: 1:0 Antun Žustra; 2:0 Antun Žustra; 2:1 Franci Bule; 3:1 Boris Bukvić; 3:2 Krešimir Šabadin; 4:2 Mario Špero; 4:3
Franci Bule
Žuti karton: Nadin Husić (Dubrovnik Racing)
Dustra – Evo nas opet 4:1 (1:0)
Dustra: Aldin Sarić, Marko Kuraja, Haris Zelentrović, Ivan Šakota, Adriano Darrer, Denis Dilberović, Mario BIočić, Damjan
Šulić, Nikola Jakimovski
Evo nas opet: Miro Butigan, Šime Popović, Nikola Bazdan, Hrvoje Lončarica, Petar Milić, Marko Ilić, Niko Vlahušić
Strijelci: 1:0 Damjan Šulić; 2:0 Aldin Sarić; 3:0 Denis Dilberović; 4:0 Marko Kuraja; 4:1 Nikola Bazdan
Crvena funjestra – Stipu ga nime 3:2 (2:0)
Crvena funjestra: Dejan Krijes, Hrvoje Zečević, Darko Beslema, Darko Gudić, Miro Čuzulan, Josip Šoletić, Perica Katušić,
Mihovil Martić, Antonio Đuka Alemani
Stipu ga nime: Luka Mladin, Leo Levanat, Denis Čustović, Đivo Kresić, Đivo Hendić, Marko Barišić, Dominik Kružević,
Antonio Machiedo, Maroje Celić
Strijelci: 1:0 Josip Šoletić; 2:0 (autogol); 3:0 Darko Beslema; 3:1 Denis Čustović; 3:2 Denis Čustović
Žuti karton: Dominik Kružević (2.) (Stipu ga nime)

Iva Oberan osvojila broncu na Grand Slamu u Dushanbeu!