DUBROVKINJA NA DRŽAVNOM PRVENSTVU U ATLETICI Bronca za našu Lunu Županović

luna 2

Nedavno smo radili razgovor s Lunom Županović povodom njenog proglašenja najboljom atletičarkom Dubrovnika i pri tom nam je najavila svoj odlazak na državno prvenstvo. Bila je i vratila se s brončanom medaljom. Veliki je to uspjeh naročito uzme li se u obzir da je riječ o jednom od najznačajnijih i najmasovnijih natjecanja u atletici u državi. Ove je godine na Prvenstvu Hrvatske u dvorani za mlađe kadete/kadetkinje sudjelovalo 40 klubova iz Hrvatske te oko 600 mladih atletičara i atletičarki.

Luna Županović je osvojila brončanu medalju u bacanju kugle od 2 kg sa osobnim rezultatom od 10.31m.

Čestitamo Luni, njenom treneru i čitavom Atletskom klubu Dubrovnik!