AktualnoUrednički izbor

DUBROVAČKI IZNAJMLJIVAČI ZADOVOLJNI Rezervacija više i po većim cijenama nego lani

apartmani

Dok ministar turizma Tonči Glavina apelira na razum i poziva da se ne divlja s cijenama, odnosno da ih se spusti ili makar zadrži na istoj razini, dubrovački iznajmljivači zadovoljno trljaju ruke. Naime, više njih nam je otkrilo kako rezervacije za sada ‘upadaju’ u znatno većem omjeru i to po većim cijenama nego lani.

-Prošla je godina bila odlična, a ova još bolja. Ono što posebno veseli je da su rezervacije vrlo rano krenule i da već sada nam je veliki dio smještajnih kapaciteta popunjen. I to po većim cijenama – kazala nam je vlasnica 5 apartmana doduše na užem gradskom području. U okolici zasigurno nije kao u centru grada mada i otamo saznajemo kako se bilježi pomak na bolje.

-Meni se nekako čini da iz godine u godinu rezervacije kreću sve ranije, a sezona se i nama koji nismo u užem centru produžuje – potvrdila nam je privatna iznajmljivačica iz Zatona.

 

Pročitajte još

ACI marina Dubrovnik dočekala prve goste uz tradicionalni uskrsni stol

Dulist

OBAVIJEST IZ LIBERTASA Radno vrijeme za Uskrs i produženi vikend

Dulist

VELIKI PETAK U MOKOŠICI Pogledajte kako je izgledao obred

Dulist