Dubrovačka atletičarka među najboljima u državi

Atletičarke AK Dubrovnik Ivana Karačić (1999.) i Karla Vučetić (1999.) nastupile su na Prvenstvu Hrvatske u dvorani za kadete i kadetkinje koje je održano u subotu u Rijeci.
Ivana Karačić nastupila je u skoku u dalj i u utrci na 60 metara s preponama. U skoku u dalj osvojila je drugo mjesto skočivši 5.25 metara, te uspisala novi osobni rekord, a u toj disciplini sudjelovalo je 28 natjecateljica. U utrci 60 metara s preponama rezultatom 10.56 zauzela 11 mjesto, a važno je napomenuti kako je u u toj disciplini sudjelovala između skokova u dalj, stoga je trenerica Daria Ljubojević zadovoljna ostvarenim rezultatom.
Karla Vučetić nastupila je u bacanju kugle (3 kg) te ostvarenim rezultatom od 8.73 metra zauzela je 13. mjesto.
Na Prvenstvu Hrvatske u dvorani za kadete i kadetkinje nastupilo je 26 klubova s oko 170 atletičara, a na održanom Prvenstvu “pao” je i novi državni rekord u utrci na 60 metara s preponama, a postavila ga je Riječanka Klara Barnjak koja je utrku istrčala za 9.07 sekundi.

Dubrovačke atletičarke sada očekuje jedan kraći odmor nakon kojega slijede pripreme za drugi dio sezone.

MEĐUNARODNI MITING Deset medalja za Atletski klub Dubrovnik!

DRUGI DAN MITINGA Još tri medalje za PK Jug!