‘ČOKOLINO 2016.’ Cetinić junak večeri!

medvjedici dobrog srca cokolino1

Ivan Cetinić pobrinuo se za plasman Celtic bara Belfast u osminu finala turnira na male barice „Čokolino 2016.“.

U devetoj seriji penala pogodio je za vodstvo, a nakon što je promašio Željko Dadić, slavlje je moglo početi. S pravom su nezadovoljni bili Dadići. Vodili su do same završnice susreta, u ruletu penala imali čak pet prilika pogotkom izboriti nastup među 16 najboljih. Nije išlo, na kraju su gledatelji aplauzom ispratili uspjeh „zelenih“ iz Lapada.
Već je prva utakmica programa u četvrtak donijela iznenađenje, igrači Maxima čupavac više su željeli pobjedu. Pizzi shop nije opravdanje izostanak Vlahušića, Marinovića i Jažića. Ombla je na početku možda i podcijenila protivnika (Lucky strike), ali u nastavku su zaigrali puno bolje, a osminu finala mogu zahvaliti sretnom i spretnom pogotku Darija Burmasa u posljednjoj minuti!

Medvjedići dobrog srca su na kraju prošli bez borbe, čekalo se u Čokolinu na DUSTRU više od 20 minuta, no finalisti iz 2015. godine nisu mogli doći na vrijeme jer su malo ranije igrali na turniru u Župi dubrovačkoj. Kada su Butjerić i društvo konačno došli, protivnici su već otišli s „Malog Wembley-a“.

Rezultati drugog dana šesnaestine finala (Četvrtak, 4. kolovoza)

Pizza shop – Maximo čupavac 2 : 3
Strijelci: 0:1 Mario Pavlović, 0:2 Robert Redžepaj, 0:3 Rade Dolina, 1:3 Mateo Čanić, 2:3 Matej Nađ
Žuti karton: Mario Pavlović (Maximo čupavac)

Ombla – Lucky strike 2 : 1
Strijelci: 0:1 Antonio Mijatović, 1:1 Niko Vlahušić, 2:1 Dario Burmas

DUSTRA – Medvjedići dobrog srca 0 : 3 bb

Celtic bar Belfast – Dadić united 1 : 1 (4:3)
Strijelci: 0:1 Ivo Dadić, 1:1 Saša Zvizdić
Penali: 2:1 Alžan Bajramović, 2:2 Ivo Dadić, 3:2 Ivica Konjuh, 3:3 Željko Dadić, 4:3 Ivan Cetinić