ČILIĆ OSVOJIO STUTTGART S tribina ga bodrili lijepa Konavoka i jednogodišnji sinčić

Marin Čilić osvojio je u nedjelju naslov na teniskom ATP turniru u Stuttgartu gdje je u finalu sa 7-6, 6-3 svladao trećeg nositelja Kanađanina Felixa Augera Aliassimea,

Moglo je i s manjom dramom, ali sve u svemu odlično odrađen posao Čilića koji je u prvom setu imao *6-5, servis za set i set loptu, ali je set morao osvajati u tie-breaku. U drugom setu break na 4-3* i lagani završetak meča.

Ovo je u bogatoj karijeri konavoskog zeta 19. ATP naslov te odlična uvertira pred Wimbledon. Naime, spomenutom pobjedom Čilić dolazi do 37. pozicije na ATP ljestvici (+10), a ako uzmemo sustav postavljanja nositelja na Wimbledonu, mogao bi biti i nositelj.

Čilićeva pobjeda ne bi bila potpuna da ga s tribina nije bodrila njegova obitelj, odnosno lijepa Konavoka Kristina s njihovim sinom Baldom. Podsjetimo, proslavljeni hrvatski tenisač i supruga u svibnju su otkrili kako će ponovno postati roditelji pa će njihov jednogodišnji mezimac najesen dobiti brata.

Izvor/Foto: Croatian Tennis

SENZACIJA ZA TRKAČE Uskoro nezaobilazna utrka Pelješkim mostom!