BRAVO! Gimnastički klub Dubrovnik u grad se vraća s nizom medalja, Petra Šapro zlatna

Nakon duge dvije godine bez treninga i natjecanja Gimnastički klub Dubrovnik sudjelovao je na Trešnjić kupu u D programu i članice ovog kluba uspjele su ostvariti odlične rezultate. U kategoriji 8 Petra Šapro osvojila je pojedinačno zlato, a Carla Brbora pojedinačno četvrto mjesto dok su ekipno postigle srebro. U kategoriji 7 ekipno su dubrovačke gimnastičarke osvojile peto mjesto. U kategoriji 9 ekipno su osvojile treće mjesto, a Lucija Miloslavić našla se pojedinačno na četvrtom mjestu. U kategoriji 10 Lucijana Trojić pojedinačno je osvojila 14. mjesto.