BADMINTON Daniel Dinata i Filip Špoljarec srebrni na Kubi

Daniel Dinata iz Badminton kluba Dubrovnik osvojio je srebrnu medalju u igri parova na međunarodnom turniru na Kubi koji se prošlog tjedna igrao u kultnom gradu Havani.

-On i njegov partne Filip Špoljarec su na putu do finala eliminirali prve nositelje u krajnje dramatičnom meču. Bilo je 24-26, 21-15, 21-19 protiv Gvatemalaca Moralesa i Ortiza. U finalnom okršaju čekali su ih drugi nositelji, englesko-jamajčanska kombinacija Ho/Ricketts, koja je u još jednom napetom meču ipak na kraju bila uspješnija. Bilo je 18-21, 21-15, 16-21. U pojedinačnoj konkurenciji Daniel je izgubio od Indonežanina Mayanga u 1/8 finala i time ponovio uspjeh iz Portugala prije samo tjedan dana. Daniel se sa novim bodovima polako spušta na Svjetskoj ljestvici – navode iz Badminton kluba Dubrovnik.

Sve rezultate reprezentativaca pogledajte ovdje.