Andro Vlahušić predao zahtjev za saborsku mirovinu?

Gradom pod Srđem se proteklih dana prolomila informacija kako je bivši dubrovački gradonačelnik Andro Vlahušić podnio zahtjev za saborsku imovinu.

Odnosno, njegovim riječima, da svoj status ‘freelancera’, slobodnjaka, mijenja statusom umirovljenika. Je li ta informacija točna provjerili smo od samog Vlahušića, koji je ostao donekle zagonetan u odgovoru.

Što nam je rekao potražite u tiskanom izdanju DuLista.

Povezano

Dulist PROMO

Zagreb Classic 26 300x600 1
jlh banner