46. PRVENSTVO DUBROVNIKA U vodstvu ekipe Marinkolor i Ujedinjeno Konavle

46 KOLO 03 30.10. 05.11.2023 79

Odigrano je 3. kolo 46. Prvenstva Dubrovnika u stolnom tenisu 2023/24. Utakmica između ekipa Soul caffe i Nobody nije odigrana jer je ekipa Nobody odustala od natjecanja u ovom prvenstvu stoga je ekipa Soul caffe dobila utakmicu bez igre 7:0.

Ekipa Montovjerna pobijedila je ekipu M3D rezultatom 6 : 1. Najbolji igrač susreta bio je Ivica Petković (Montovjerna) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Dario Petković ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede ali uz dva izgubljena seta dok je Damir Gleđ ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Damir Gleđ i Dario Petković. U poraženoj ekipi, Damir Parmać ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Ujedinjeno Konavle pobijedila je ekipu Srđ rezultatom 5 : 2. Najbolji igrač susreta bio je Maro Mileusnić (Ujedinjeno Konavle) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Vedran Đurđević ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede ali uz jedan izgubljeni set dok je Pepo Deranja ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za ekipu Srđ donijeli su Siniša Desnica i Ivo Miličić. U poraženoj ekipi, Ivo Miličić ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Marinkolor pobijedila je ekipu Lapad kolor rezultatom 7 : 0. Najbolji igrač susreta bio je Marijo Obrovac (Marinkolor) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Joško Martinović i Marko Venier ostvarili su isto tako dvije pojedinačne pobjede ali uz nešto slabiji omjer dobivenih poena. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Josip Martinović i Marko Venier.

Ekipa Aragosa travel pobijedila je ekipu Konavljanin rezultatom 6 : 1. Najbolji igrač susreta bio je Robert Kralj (Aragosa travel) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Drago Kasač ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede bez izgubljenog seta ali s nešto slabijim omjerom dobivenih poena dok je Dragan Bodiroga ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Drago Kasač i Robert Kralj. U poraženoj ekipi, Sandra Đurišić ostvarila je jednu pojedinačnu pobjedu.

Nakon 3. kola na prva tri mjesta nalaze se ekipe Marinkolor i Ujedinjeno Konavle s osvojenih 6 bodova dok je treća ekipa Soul caffe s osvojenih 5 bodova.

Najbolji pojedinci nakon 3. kola su Marko Venier (Marinkolor), Marijo Obrovac (Marinkolor) i Joško Martinović (Marinkolor).

Najbolji parovi nakon 3. kola su Drago Kasač / Robert Kralj (Aragosa travel), Josip Martinović / Marko Venier (Marinkolor) i Pavle Radonić / Milo Stražičić (Soul caffe).

Najbolji parovi po ekipama nakon 3. kola su Aragosa travel, Marinkolor i Ujedinjeno Konavle.

Na tjednom parskom turniru bridža najbolji su Majstorović i Zvrko!

Barakude će u petak odigrati posljednju prijateljsku utakmicu uoči Pariza!