41. PRVENSTVO DUBROVNIKA Odigrano 16. kolo prve lige u stolnom tenisu

U šesnaestom kolu 1 lige ekipa Orlando pobijedila je ekipu Srđ rezultatom 4 : 3. Najbolji igrač susreta bio je Ante Jupek (Srđ) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set.

U pobjedničkoj ekipi Jure Volarević donio je dvije pojedinačne pobjede, uz dva izgubljena seta dok je Damir Gleđ ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru pobjedničkoj ekipi donijeli si Damir Gleđ i Jure Volarević. U poraženoj ekipi dvije pojedinačne pobjede ostvario je već navedeni Ante Jupek dok je jednu pojedinačnu pobjedu ostvario Branko Golik.

Ekipa Dr Čolić pobijedila je ekipu Samo lagano rezultatom 7 : 0. Najbolji igrač susreta bio je Filip Mikulić (Dr Čolić) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustila niti jedan set, pri čemu je svojoj ekipi donio i pobjedu u paru s suigračem Dariom Petkovićem. U pobjedničkoj ekipi Marinko Matulovič i Ivica Petković donijeli su svaki po dvije pojedinačne pobjede. Ekipa Samo lagano utakmicu je igrala bez trećeg igrača.

Ekipa Soul caffe pobjedila je ekipu Šampinjoni ZLD rezultatom 5 : 2. Najbolji igrač susreta bio je Milo Stražičić (Soul caffe) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set, pri čemu je svojoj ekipi donio i pobjedu u paru s suigračem Ivom Šarićem. U pobjedničkoj ekipi Ivo Šarić ostvario je dvije pojedinačnu pobjedu isto bez izgubljenog seta ali uz nešto slabiji omjer dobivenih poena. Poraženoj ekipi dvije pojedinačne pobjede donijeli su Pepo Deranja i Ivan Simović. Pobjednička ekipa je igrala bez trećg igrača, pri čemu su partije trećeg igrača pisane poraženoj ekipi bez igre.

Ekipa Dubrovnik pobjedila je ekipu Aragosa travel rezultatom 5 : 2. Najbolji igrač susreta bio je Maro Šimunović (Dubrovnik) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe prepustio je dva seta, pri čemu je svojoj ekipi donio i pobjedu u paru s suigračem Marijom Obrovcem. U pobjedničkoj ekipi Antonio Giron i Marijo Obrovac ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu. Poraženoj ekipi dvije pojedinačne pobjede, svaki po jednu, donijeli su Robert Kralj i Goran Raspopović.

Ekipa Marinkolor pobjedila je ekipu OŠ Cavtat Konavljanin rezultatom 6 : 1. Najbolji igrač susreta bio je Marko Venier (Marinkolor) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe prepustio je dva seta, pri čemu je svojoj ekipi donio i pobjedu u paru s suigračem Markom Šarićem. U pobjedničkoj ekipi Lidija Vranješ je ostvarila dvije pojedinačne pobjede uz 4 izgubljena seta dok je Marko Šarić ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Poraženoj ekipi jednu pojedinačnu pobjedu donio je Vedran Đurđević.

Nakon 16. kola u 1. Ligi na prva tri mjesta nalaze se ekipe Marinkolor s osvojenih maksimalnih 32 boda, OŠ Cavtat Konavljanin druga s osvojenih 30 bodova i Dr Čolić treći s osvojenih 28 bodova.

Najbolji pojedinci nakon 16. kola su Filip Mikulić (Dr Čolić), Milo Stražičić (Soul caffe) i Marko Venier (Marinkolor).

Najbolji parovi nakon 16. kola su Filip Mikulić / Dario Petković (Dr Čolić), Vlaho Car / Vedran Đurđević (OŠ Cavtat Konavljanin) i Marijo Obrovac / Maro Šimunović (Dubrovnik).