Vlaho Bogoje pobjednik teniskog turnira ‘Župa Open’

Vlaho Bogoje pobjednik teniskog turnira 'Župa Open'

Vlaho Bogoje je pobjednik drugog izdanja teniskog turnira ‘Župa Open’. U finalnom meču u Srebrenom, Bogoje je teže od očekivanog slavio protiv Pava Skurića iz Čilipa. Bogoje je bio favorit od početka turnira i to pokazuje u prvom setu kojeg uzima uvjerljivo 6:2. Međutim, u drugom setu se opušta pa Skurić s 6:4 dolazi do izjednačenja. U odlučujućem Super tie breaku, Bogoje je odigrao bolje i zasluženo osvaja svoj prvi Župa Open. Treće mjesto je osvojio Ado Čustović. Ove godine turnir je imao rekordnih 26 igrača koji su se natjecali u skupinama, a u nokaut fazi razigravali za pobjednika.

Izvor/foto: Župa open 2021.

STIŽE ALKAR Večeras navijamo za Košarkaše Dubrovnika!

POSLJEDNJA PRILIKA ZA PRIJAVU Pridružite se utrci 5K, trčite ili navijajte za Marka!