VIDEO/ NBA LIGA Hezonjinih 11 koševa u porazu Orlanda od New Orleansa

Mario Hezonja nastavlja koristiti minutažu koju mu dava trener Orlando Magica Frank Vogel dok mu je veći broj suigrača ozlijeđen.

Dubrovčanin je u domaćem porazu Magica od New Orleans Pelicansa 97:111 za 20 minuta i 26 sekundi provedenih na parketu Amway Centra zabio 11 koševa (šut iz igre 4-10, za ‘tricu’ 1-3, penali 2-2) te ostvario četiri obrambena skoka, jedno dodavanje te dvije ukradene lopte.

Učinkom bolji od Hezonje kod Orlanda su bili Simmons (22), Vučević (21) te Payton (18). U redovima pobjednika prvo ime bili su Cousins (26), Holiday (24) i Davis (20).

Porazom od Pelicansa Magic je nastavio niz poraza na sedam utakmica. S omjerom 11-22 Orlando Magic drži 13. mjesto Istočne konferencije, a New York Knicksi na 8. mjestu koje vodi u doigravanje imaju omjer 17-15.