VIDEO/MEDO ZVIJEZDA UTAKMICE Jug s 15:13 tukao Barcelonetu!

VK Jug AO u odličnoj je utakmici drugog kola LEN lige prvaka na domaćem terenu svladao Zodiac Barcelonetu rezultatom 15 – 13. (2 – 4, 3 – 3, 6 – 3, 4 – 3).

Uzbudljiva utakmica vodila se na gruškom bazenu. Jug je u prvoj četvrtini gubio, no u drugoj je četvrtin izjednačio na 3:3. Podrška s tribine dala je snage našim momcima te su svoju snagu pokazali u preostale dvije četvrtine. Zvijezda utakmice zasigurno je Paulo Obradović. Medo je postigao šest pogodaka od upućenih osam prema golu protivnika. Loren Fatović zabio je tri pogotka, dva gola postigli su Luka Lozina i Luka Lončar. Po jedan pogodak zabili su Alexandros Papanastasiou i kapetan Xavier Garcia. Toni Popadić skupio je 8 obrana (8/21).