DuList IN

VIDEO/FOTO U POLUFINALU SMOOOO Vatreno ludilo pred prepunim Svetim Vlahom!

Vatreno ludilo opet je eksplodiralo! Hrvatska je u polufinalu Svjetskog prvenstva nakon što je svladala Rusiju nakon jedanaesteraca 3:2 (2:2).

Poveli su Rusi golom Čeriševa u 31. minuti, a Hrvatska je izjednačila preko Kramarića osam minuta kasnije. Do kraja susreta nije bilo golova, a u produžecima Vida je pogodio glavom nakon kornera u 101. minuti. Ipak, Rusi se vraćaju golom Fernandesa u 115. minuti pa su se izvodili jedanaesterci, u kojima je Rakitić opet zabio odlučujući pogodak.

Veliko slavlje uslijedilo je na dubrovačkim ulicama, Hrvatska će u srijedu 11. srpnja u 20 sati igrati protiv Engleske!