UVJERLJIVA POBJEDA U RIJECI Sve bilo jasno u prvih 10 minuta

Košarkaši Dubrovnika došli su i do 13. pobjede u natjecanju Prve lige. U Rijeci u susretu 20. kola bolji od KK Kvarner 2010 – 116 : 84 (33:17, 25:25, 34:18, 24:24). Ovo je ujedno najuvjerljivija pobjeda ove sezone.

Sve je bilo jasno već nakon uvodnih 10 minuta i prednosti 33:17. Još je u 5. minuti bilo 11:10 za KK Dubrovnik no do kraja prve četvrtine naši košarkaši odlaze na velikih 16 poena razlike. Nakon izjednačene druge četvrtine, prednost je u drugom poluvremenu nastavila rasti.

Veseli odlična igra Jure Bobana, sigurno najbolja u 2019., a vjerojatno i ove sezone. Standardno ponajbolji Ivan Vodopija i Nikola Došen, a dvocifreni su bili i Filip Vujičić, Petar Dubelj i Vlaho Raguž.

KK Dubrovnik je u Rijeci igrao u sastavu: Petrović 4, Soko 6, Došen 18, Dubelj 10, Mustapić 2, F. Vujičić 13, Vodopija 21, Lučić, Jure Boban 32, Raguž 10. Trener: Željko Vreća, pomoćni trener: Darko Kunce.

U 21. kolu gostuju u Splitu protiv AKK Universitas.

MINI-KOŠARKA Juniori Dubrovnika treći na Prvenstvu Dalmacije!