TREĆE KOLO MULTISPORT LIGE Diklić i Žeravica opet najbrži u Konavlima!

Pobjednik trećeg kola Duatlona Konavle je Jakša Diklić!

Prvo mjesto trećeg kola Multisport lige Dubrovnik – ‘Duatlon Konavle’ koje se održalo ove subote osvojio je Diklić s vremenom 01:25:54. Diklić je ujedno i ukupni pobjednik. Drugi je bio Goran Pulig, a treće mjesto osvojio je Mario Kušar. Prva u poretku kod žena bila je Made Žeravica s vremenom 01:43:47. Start utrke bio je u Vučjem Ždrijelu, a završetak u Čilipima. Trčalo se prvo šest kilometara, nakon čega je uslijedila vožnja bicikom od 30 kilometara te na kraju 3 kilometra trčanja.

Najbolja štafeta bio je duo Adrian Bokarica i Lukša Lukšić (01:31:03), a iza njih su ostali Kim Butigan i Sebastijan Matić te Zrinka Mihelj i Đivo Krilanović na trećem mjestu.

Pituri osvojili Kup Hrvatske!

Jakov Bjeloš, Marino Maslać i Bruno Šimunović u dresu Hajduka osvojili međunarodni turnir

HRVATSKI KUP STOLNOG TENISA ‘Pituri’ pobjedom protiv zagrebačkog Marathona prošli u finale