TARRAGONA 2018. Ivana Šutalo 5. na Mediteranskim igrama

Dubrovačka judašica i članica JK Dubrovnika Ivana Šutalo zauzela je 5. mjesto na judo turnira na 18. Mediteranskim igrama koje se od 22. lipnja do 1. srpnja održavaju u španjolskoj Tarragoni.

Šutalo, inače europska prvakinja do 23 godine, svoj je nastup u kategoriji preko 78 kilograma otvorila porazom u četvrtfinalu od domaće predstavnice Sare Alvarez Folguieire, a potom je u repasažu svladala Talijanku Annu Valagreti. U borbi za broncu izgubila je od Francuskinje Julie Ofaine Tolofue.

Druga hrvatska judašica na natjecanju Tena Šikić zauzela je 7. mjesto u kategoriji do 57 kilograma.

Inače, judo natjecanja održana su od 27. do 29. lipnja u primorskom gradu Cambrilsu.