STOLNI TENIS Evo tko je bio najbolji u osmom kolu Prvenstva Dubrovnika

Odigrano je i osmo kolo 45. Prvenstva Dubrovnika u stolnom tenisu 2022/23, a postignuti su slijedeći rezultati:

Ekipa Lapad kolor pobjedila je ekipu Orlando rezultatom 6 : 1. Najbolji igrač susreta bio je Joško Martinović (Lapad kolor) koji je svojoj ekipi donio dvije pojedinačne pobjede, a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Luka Kulaš ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede dok je Mario Mozara ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Luka Kulaš i Joško Martinović. U poraženoj ekipi, Damir Gleđ ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Dr Čolić pobijedila je ekipu Aragosa travel rezultatom 5 : 2. Najbolji igrač susreta bio je Ante Jupek (Dr Čolić) . U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Filip Mikulić ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede ali uz nešto slabiji omjer dobivenih poena. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Ante Jupek i Filip Mikulić. U poraženoj ekipi, Robert Kralj i Drago Kasač ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Marinkolor pobjedila je ekipu Tropic Thunder rezultatom 7 : 0. Najbolji igrač susreta bio je Josip Martinovič (Marinkolor) dok su Marko Šarić i Marko Venier ostvarili su isto tako svaki po dvije pojedinačne pobjede bez izgubljenog seta uz nešto slabiji omjer dobivenih poena. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Josip Martinović i Marko Venier.

Ekipa Ombla pobjedila je ekipu The Dream Team rezultatom 7 : 0. Najbolji igrač susreta bio je Marijo Obrovac (Ombla), a

Darko Božić i Dario Marić ostvarili su isto tako svaki po dvije pojedinačne pobjede svaki uz jedan izgubljeni set. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Marijo Obrovac i Maro Šimunović.

Nakon  8. kola na prva tri mjesta nalaze se ekipe Dr Čolić s osvojenih 16, Marinkolor s osvojenih 15 i Aragosa travel s osvojenih 14 bodova. Utakmica između ekipa Srđ i Nobody B.I. nije odigrana jer je ekipa Nobody B.I. odustala od natjecanja u ovom prvenstvu stoga je ekipa Srđ dobila utakmicu bez igre 7:0 dok se utakmica između ekipa Šampinjoni Konavle i Soul caffe se odgađa za slijedeći tjedan zbog zauzetosti igrača Soul caffe.

Najbolji pojedinci nakon 8. kola su Filip Mikulić (Dr Čolić), Marko Venier (Marinkolor) i Marko Šarić (Marinkolor).

Najbolji parovi nakon 8. kola su Ante Jupek / Filip Mikulić (Dr Čolić), Marijo Obrovac / Maro Šimunović (Ombla) i Josip Martinović / Marko Venier (Marinkolor).

Najbolji parovi po ekipama nakon 8. kola su Dr Čolić, Ombla  i Soul caffe.

PRIDRUŽI SE DU MOTION TIMU Otvorene su prijave za volontiranje!